Bio Acai – prášek

product-acai

Acai jsou purpurové, hroznům podobné bobule pěstované v severní Brazílii v oblasti Amazonského deštného pralesa. Naturya acai jsou sušené mrazema jsou bohatým zdrojem antioxidantů, omega kyselin a aminokyselin.

Co je Acai?

Naturya Acai prášek je vyroben z acai bobulí, malého ovoce z acai palmy. Acai bobule jsou podobné hroznům. Každá bobule obsahuje jedno velké semeno, které představuje až 87% ovoce.
Acai palmy jsou původem z Jižní Ameriky a rostou do výšky až do 15 – 30 m. Daří se jim v bažinaté, vlhké deltě řeky Amazonky. Acai je populární součástí
brazilské stravy, zejména v oblasti Pára,  kde se na tržišti v městě Belém během období sklizně údajně prodává 204000 kg acai denně.

Zpracování

Acai bobule firmy Naturya jsou pěstovány ekologicky družstvy místních zemědělců v Pára, v severní Brazílii, kteří jsou známí jako „ribeirinhos“.
Sklizené bobule jsou dodávány po proudu na další zpracování.
Acai bobule jsou čištěny před tím, než je dužina extrahovaná, pasterovaná a zmrazená. Naturya acai jsou sušené mrazem, což znamená, že se vystaví teplotě -40°C ve vakuovém prostředí. Tento proces, známý jako sublimace, odstraní veškerou vodu z acai, což zaručí, že ovoce může být bezpečně skladováno při pokojové teplotě po dobu až 18 měsíců. Zpracování je dokončeno do 24 hodin po sklizení acai, čímž se uchová až u 80% vitamínů a minerálů obsažených v čerstvé dužině.

Jak užívat Acai

Naturya Organic Acai prášek je flexibilní produkt, který může být konzumován různými způsoby. Pro ty z vás, kteří hledájí snadný zdroj vitaminů a minerálních látek, acai doplní
široký sortiment ovocných šťáv a dokonce  chutná i ve směsi s vodou. Jde o užitečnou přísadu do smoothies nebo dezertů. Acai prášek také dodává jedinečnou chuť jogurtům, sorbetům a zmrzlinám. Prostě jej přimíchejte a užívejte si!
Neváhejte experimentovat.

Složení

100% Organic Acai prášek

Obsah

125 g

 

Více informací naleznete na: PowerFoods.cz

 

Co dělá Naturya produkty tak unikátní:

- Vyrobeno v UK.
- Naturya používá pouze ty nejkvalitnější ingredience.
- Všechny výrobky jsou vhodné pro vegany a jsou Kosher.
- 4 naše produkty jsou RAW.
- Všechny výrobky jsou 100% přírodní, bez konzervantů, barviv a dalších aditiv.
- Většina našich produktů má Bio certifikaci – ORGANIC Soil Association UK.
- Naturya produkty jsou přirozeně bezlepkové.